logo kapely
Kdo je kdo Kde nás můžete slyšet Archiv okamžiků Jak to bylo Kde bychom bez nich byli !!! Jak k nám Máme v merku

www.rachotbanda.com NECHTE NÁM VZKAZ ON-LINE :o)

 

Přehled hospod, kde jsme už stačili hrát či ztropit ostudu - jestli si vzpomeneme.

hospoda na Košově   Naše první, památečná, legendární. Tady to všechno začalo a odehrálo se asi i to nejdůležitější. Právě podle této hospody vznikl původní název naší kapely - "The Koshow Pub Rachot Banda". Čas vyměnil hospodský a teď už sem moc nechodíme.
hospoda v Tuhani   Naše druhé nejoblíbenější místo. Když je nejhůř, Tuhaň je jistota. Fakt. Naše tradiční Vánoční hraní si už asi jinde neumíme představit.
bouda na Bezděčíně   Tak tohle není zrovna hospoda v pravém slova smyslu, ale má neopakovatelnou atmosféru a hrozně hodný lidi.
restaurace Babylon   Tady už jsme hráli víckrát, ale přeci jenom je to restaurace, ne hospoda. Ale je to doma.
G-Fajx restaurant   Přes počáteční nedůvěru se Géčko ukázalo jako ideální partner pro naše oslavy 10 a 11 let kapely. Doufáme, že v započaté tradici výročních hraní budeme moci pokračovat.
hospoda na Karlově   Památný Silvestr s Doliňákama, tehdy ještě Bomogo, kdy se dělilo Československo a o půlnoci jsme hráli Sbohem Slovensko a kluci Išel cigán do Česka... Teď už tam nechodíme.
hospoda
U Zrcadlový kozy
  Tak sem směřují všelijaké vzpomínky, ale převažují spíš ty špatné. Velmi nepříjemná paní majitelka, hráli jsme tu několikrát a skoro vždy to nedopadlo dobře. Sem už ne.
A nikdy neříkej nikdy.